VACATURE

Pracowników logistyki

Eindhoven

18-08-2021

29-12-2021

Intro

O naszych klientach:

Pracujemy dla firm z okolic Eindhoven/Helmond, ale mamy również wakaty w Tilburgu, Den Bosch/Oss, Veghel i Uden. Rodzaj prac produkcyjnych waha się od bardzo prostych do prac wymagających pewnego lub dużego doświadczenia. Masz doświadczenie techniczne? Nie ma problemu, wielu naszych klientów poszukujemy dobrych pracowników technicznych!

Wat bieden wij

Functie
Logistiek medewerker

Wat vragen wij

Uren per week
40

Vacature

Functieomschrijving

Twoje obowiązki:

Zapytaj nas, które wakaty mamy otwarte, rodzaj pracy jest bardzo zróżnicowany! Poszukujemy pracowników na zmiany dzienne i wieczorowe, ale także w systemie zmianowym.

Przy wielu funkcjach logistycznych wymagane sa certyfitykaty badz doswiadczenia, miedzy innymi na:

  • wozek widlowy przedni (heftruck) / wozek boczny (reachtruck)
  • wozek elektryczny EPT / OPT
  • wozek Combitruck / wozek wysokiego skladowania

Co od ciebie oczekujemy:

  • Doswiadczenie w logistyce- mile widziane.
  • Praca stojaca nie jest dla ciebie problemem.
  • Znajomosc jezyka angielskiego.

Wierzymy w lokalne rozwiazania: zawsze szukamy pracy blisko twojej okolicy.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Zostaniesz dobrze wprowadzony w zakres obowiazkow. Wielu naszych klientow poszukuje pracownikow na dlugi okres czasu. Czesto jest mozliwosc otrzymanie umowy u klienta, po przepracowaniu okreslonego czasu przez Lokaal Werk.

Płacimy co tydzień. Skladki emerytalne gromadzisz po 26 tygodniach pracy za pośrednictwem funduszu emerytalnego Stipp.

Płacimy zawsze zgodnie z układem zbiorowym pracy klienta, a więc uczciwa zaplata!

Procedura:

Szukasz pracy? Skontaktuj się z nami lub aplikuj bezpośrednio za pomocą przycisku poniżej! Ponieważ nie mówimy po polsku, angielski jest minimalnym wymogiem.

Sollicatieprocedure

1

Sollicitatie beoordelen

± 24 uur
2

Telefonische intake

± 2 dagen
3

Persoonlijke kennismaking

± 3 dagen
4

Gesprek bij de klant

± 5 dagen
5

Starten

± 7 dagen